Hakkımızda

Kılıç Spot olarak 2004 Yılından günümüze kadar istanbulun bir çok ilçesin de 2. el eşya alım satım hizmeti veren uzman ekibimiz bir çok kişi ve kurumlardan 2. el eşya alım satımı yaparak ön plana çıkmıştır. Tüm bu zaman zarfı içinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan ekibimizle yıllarca süregelen 2. el eşya alım satım hizmetinde artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız tüm sektörü ve gelişimi kalbinde büyüten ve sürekli gelişen ekip tecrübesiyle artık ismimin Kılıç Spot 2. el eşya alım satım hizmetleri olarak siz değerli müşterilerine bu sektör de öncü yenilikleri sunmaktan gurur duyarız.

Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği dürüstlük çizgiden en önemlisi ise değerinde 2. el eşya alım anlayışımızdır! Tüm bu hizmetler yanında 2. el eşya satışında da en doğru ve dürüst anlayışı benimseyen ekibimizle müşterilerimizin alacağı her türlü eşyada memnun olmasını sağlamaktan da gurur duyuyoruz.

Hakkımızda sayfamızı okuyarak kıymetli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için teşekkür ederiz! 

Kalite Anlayışımız

2. el eşya alımı veya 2. el eşya satımı tarafımızdan talep edilmesi ile ürünün sizeden alınması, ürünün size teslimine kadar tüm amacımız kaliteyi beklentilerinizin üzerinde tutmaktır. Tüm kalite anlayışını şu şekilde özetleyebiliriz;

Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!